PoolManager CL

PoolManager bezchlórový BAYROSOFT

AKTÍVNY KYSLÍK / BAYROL + 2X DÁVKOVACIE ČERPADLO

Automatické meracie a dávkovacie zariadenie pre bazén – BAYROSOFT a pH. Obsahuje 2ks hadičkových dávkovacích čerpadiel, hladinové snímače dávkovanej chémie v zásobníkoch, sacie a výtlačné hadičky, injektory, prepojovacie potrubie, filter. Ovládanie a nastavovanie cez prehľadné menu v Slovenčine. Štandartne vybavené Internet a LAN pripojením – možnosť kontroly alebo nastavenia hodnôt pomocou mobilu, tabletov a pod. Dvojcestná regulácia pH je štandardom, treba však doobjednať ďalšie dávkovacie čerpadlo.

PoolManager PRO

PoolManager PRO

VOĽNÝ CHLÓR / PH + 2X DÁVKOVACIE ČERPADLO

Automatické meracie a dávkovacie zariadenie pre bazén – voľný chlór, pH, teplota. Obsahuje 2ks peristaltických dávkovacích čerpadiel, hladinové snímače dávkovanej chémie v zásobníkoch, sacie a výtlačné hadičky, injektory, prepojovacie potrubie, filter. Ovládanie a nastavovanie cez prehľadné menu v Slovenčine. Štandartne vybavené Internet a LAN pripojením – možnosť kontroly alebo nastavenia hodnôt pomocou mobilu, tabletov a pod. Dvojcestná regulácia pH je štandardom, treba však doobjednať ďalšie dávkovacie čerpadlo.

PoolManager Br

PoolManager Cl

REDOX / PH + 2X DÁVKOVACIE ČERPADLO

Automatické meracie a dávkovacie zariadenie pre bazén – chlór (redox) a pH. Obsahuje 2ks peristaltických dávkovacích čerpadiel, hladinové snímače dávkovanej chémie v zásobníkoch, sacie a výtlačné hadičky, injektory, prepojovacie potrubie, filter. Ovládanie a nastavovanie cez prehľadné menu v Slovenčine. Štandartne vybavené Internet a LAN pripojením – možnosť kontroly alebo nastavenia hodnôt pomocou mobilu, tabletov a pod. Dvojcestná regulácia pH je štandardom, treba však doobjednať ďalšie dávkovacie čerpadlo.

PoolManager

PoolManager Bróm

PRE RIADENIE TABLETOVÝCH DÁVKOVAČOV NA CL ALEBO BR

Automatické meracie a dávkovacie zariadenie pre bazén – bróm a pH. Obsahuje 1ks peristaltické dávkovacie čerpadlo /pH/, 1 ks elektromagnetický ventil + predfilter, hladinový snímač hladiny pH v zásobníku, sacie a výtlačné hadičky, injektory, prepojovacie potrubie, filter. Ovládanie a nastavovanie cez prehľadné menu v Slovenčine. Štandartne vybavené Internet a LAN pripojením – možnosť kontroly alebo nastavenia hodnôt pomocou mobilu, tabletov a pod. Dvojcestná regulácia pH je štandardom, treba však doobjednať ďalšie dávkovacie čerpadlo.